ДетайлиПрегледиВерсииИнформация
1/6

Описание на AddUp Twist

Това е уникална и много предизвикателна игра, базирана на съществуващи стилове на игра.

Ако просто искате непринудена, но предизвикателна игра, за да загубите няколко минути, тогава това е за вас. Тя е забавна, пристрастяваща и лесна за игра и ще ви накара да се връщате за още.

Така че защо не предизвикате вашето семейство и приятели,

Цветна графика и прост геймплей, няма ограничение във времето, но колкото по-бързо играете, толкова по-голям е резултатът. Потърсете бонус плочки (множители и бонус точки), за да увеличите този резултат.

Внимавайте за звездите, когато имате достатъчно звезди, „Бустерите“ ще се активират, след което можете да изберете кой „Бустер“ ви е необходим, за да ви помогне.

Когато числата бъдат премахнати от мрежата, новите числа ще паднат отгоре. опитайте да ги групирате заедно за по-големи резултати.

Вижте дали можете да получите най-висок резултат или най-много ходове и станете най-добрият играч в света!

Как да играя

- Кликнете върху всяка група, която има 3 или повече блока

- Те ще изчезнат, просто оставяйки този, върху който сте щракнали

- След това този блок ще увеличи стойността си

- Вижте дали можете да създадете група от 9!

Характеристика

- Прост, забавен и пристрастяващ геймплей

- Цветна графика

- Предизвикателна, но непринудена игра

- Бустери

- Бонуси за увеличаване на резултата ви

Така че защо не опитате следващата задължителна игра, която всички играят.

Info Trust Icon
Гарантирано добро приложениеТова приложение е преминало тест за сигурност срещу вируси, злонамерен софтуер и други злонамерени атаки и не съдържа никакви заплахи.

AddUp Twist - APK информация

APK версия: 6Пакет: com.ebs.adduptwist
Съвместимост с Android: 10+ (Android10)
Име: AddUp TwistРазмер: 44.5 MBИзтегляния: 0Версия : 6Дата на пускане: 2024-05-01 23:03:48Мин. екран: SMALLПоддържано CPU:
ID на пакет: com.ebs.adduptwistSHA1 подпис: FA:5C:5D:32:D1:1C:23:17:55:A6:89:C5:ED:9E:72:F8:E0:82:30:1FРазработчик (CN): AndroidОрганизация (O): Google Inc.Местен (L): Mountain ViewДържава (C): USОбласт/град (ST): California